عضو شوید !

* لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است!

اخبار داغ

پست وبلاگ

1/4
سلامت

۵ ترفند ورزشی که در سال 2021 فراگیر ( ترند ) خواهند شد 

درست همان زمانی که از یکنواختی برنامه ی ورزشی روزانه ی خود خسته شده اید، گروهی از حرکات ورزشی جدید روی کار آمده تا اشتیاق شما را همچنان پابرجا نگه دارد. از ورزش آکا یوگا (یوگا روی آب) گرفته تا تکنولوژی های پوششی در ورزش.

در این مطلب جدیدترین ترفندهای ورزشی که در سال جدید میلادی ( 2021 ) همه گیر یا به اصطلاح ترند خواهند شد را برای شما تدارک دیده ایم. 

HIIT – 1 تمرینات سخت با فاصله ی زمانی

تمرینات خیلی سخت را به مدت چند سال است که با نام HIIT می شناسند اما به نظر می رسد که بالاخره قرار است این نوع تمرین در برنامه ی اصلی ورزشکاران قرارگیرد. در واقع این تمرینات شما را برای انجام صددرصد تلاش خود و کسب نتیجه ی مطلوب در کمترین زمان ممکن تهییج می کند و با فعالیت های کوتاه مدت بازیابی انرژی همراه است. علاوه بر این که سرعت تان در این تمرین از تمرینات کم شدت و طولانی مدت بیشتر است،  سوخت و ساز بدنتان را موقتا افزایش می دهد و در اغلب اوقات نیازی به استفاده از دستگاه ها و تجهیزات زیاد و حتی هیچ گونه تجهیزاتی پیدا نمی کنید.

۲ – تمرینات گروهی

گاهی باید به تنهایی در یک اتاق مخصوص یوگا عرق بریزید و تمرین کنید. اما وقت آن رسیده که برای کمی انگیزه ی بیشتر به همراه گروه خود از هوای آزاد استفاده کنید تا به ورزش خود علاقه مند شوید. روش های ورزشی متداول در باشگاه هایی مثل NYC Swerve Fitness (باشگاهی در فضای باز که مسابقاتی برای بدست آوردن امتیاز در آن انجام می شود به این صورت که عضو یکی از سه گروه می شوید) و باشگاه Throwback Fitness (که بالاترین درجه ی ورزشی هر فرد را تعیین می کند) چندین ماه است که در حال گسترش در تمامی باشگاه ها و مراکز بزرگ هستند.

۳ – یوگا خارج از محیط بسته

روش Goat در یوگا خیلی وقت است که منسوخ شده اما هنوز روش هایی که عادی تر( اما خاص) هستند وجود دارند.مثل یوگای هوایی(یوگا پروازی) و یوگا قدرتی مرکزی یا یوگای شناور. وقت آن رسیده پای خود را از گلیمتان( حصیر یوگا) فراتر بگذارید!

۴ – پوشش Athleisure

بله همچنان این روش متداول است.(از چه چیز آن ناراحت هستید؟!).

لباس های مانند شلوار یوگا، عرق گیر و هودی طوری طراحی شده اند که هم برای ورزش و هم برای دیگر اهداف مورد استفاده قرار گیرند.این لباس ها همچنان پرطرفدار هستند به خصوص که بسیاری از شرکت های معروف پوشاک، تولید آن ها را ساپورت می کنند.

۵ – جدیدترین تکنولوژی در پوشش ورزشی

تمام عوامل ورزشی که تابحال انجام می داده اید و هر ورزشی که به آن علاقه داشتید ، قرار نیست ازبین برود و فراموش شود تنها باید بروز و نو باشند. به طور مثال به جای دستبند های کشی بزرگ و قدیمی باید وسایل بروز تر و ظریف تری استفاده کنید. Motive، یک حلقه ی نرم و کوچک است که تمام قابلیت های کش های قدیمی را دارد. این حلقه ی ترکیبی فوق العاده از طراحی نو و عملکردی جدید ساخته شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *