عضو شوید !

* لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است!

اخبار داغ

پست وبلاگ

5 غذایی که نباید برای صبحانه خورد ❤️
سلامت

5 غذایی که نباید برای صبحانه خورد ❤️ 

غذاهای مضر در وعده صبحانه

صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی در روز است که به هیچ وجه نباید از آن صرفه نظر کنید یا از آن غفلت کنید.صرفه نظر کردن از خوردن صبحانه باعث می شود شما تمام روز را بد خلق، اخمو و بی حال باشید. بدین ترتیب اگر هر روز صبح زود صبحانه بخورید هم سرحال و پر انرژی می مانید و هم برای سلامتی تان مفید است. با این حال 5 غذایی که نباید برای صبحانه خورد را در نظر داشته باشید زیرا غذاهایی وجود دارند که برای صبحانه بسیار مورد پسند ما هستند اما بدون این که بدانیم می توانند به طریقی به بدنمان آسیب برسانند. در این جا به لیستی از غذاهای مضری اشاره می کنیم که می توانند برای بدن شما  مضر باشند.

  • صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی در روز می باشد.
  • حذف صبحانه از وعده ی غذایی تان می تواند شما را سست و بی حال کند.
  • خوردن هر روزه ی صبحانه باعث پر انرژی شدن شما می شود.

ماست شیرین / طعم دار و بدون چربی

پس از این که برچسب های روی بسته بندی ماست ها را می خوانیم، دیگر فرض می کنیم که این ماستی که خریداری کرده ایم کاملا فاقد چربی است. اما باید بدانید که این ماست ها سرشار از قند و ترکیبات غیر طبیعی هستند. ماست نه تنها باعث افزایش خطر بالا رفتن وزن می شود، بلکه می تواند باعث مخاط و در نتیجه ایجاد خلط نیز شود.

حبوبات

حبوبات یکی از ساده ترین و راحت ترین مواد غذایی برای صبحانه می باشند. بخصوص اگر شما کارمند هستید احتمالا حبوبات یک انتخاب راحت و کاملا دم دستی برای شما به حساب می آیند. با این حال بهتر است بدانید که حبوبات برای صبحانه آن چنان که شما فکر می کنید سالم نمی باشند. حبوبات سرشار از قند بوده و فیبر و پروتئین بسیار کمی دارند.

 آب میوه ها

ما اغلب فکر می کنیم که خوردن آب میوه برای سلامتی ما بسیار مفید می باشد؛ در حالی که باید بدانید که آب میوه های بسته بندی شده سرشار از مواد شیرین کننده ی غیر طبیعی و مقدار بسیار ناچیزی فیبر هستند. همچنین آب میوه ها می توانند خطر ابتلا به دیابت و چاقی مفرط را نیز بسیار افزایش دهند.

پنکیک ها و وافل ها

پنکیک ها و وافل ها از جمله صبحانه های کلاسیک محسوب می شوند که مورد قبول و محبوب بسیاری از مردم هستند. با این حال وجود مقدار بسیار زیادی آرد تصفیه شده و شکر در آن ها پس از مدتی شما را بی حال و کسل می کند.

مافین ها

مافین ها اغلب با آرد تصفیه شده، روغن گیاهی، تخم مرغ و شکر تهیه می شوند. قسمت روی مافین ها نیز اغلب شامل چیپس شکلات و خامه ی زده شده است که سرشار از قند و کالری بسیار بالایی می باشند.

بنابراین اکنون ما لیستی از غذاهایی که برای وعده ی صبحانه نباید مصرف شوند را با شما به اشتراک گذاشتیم؛ پس بهتر است صبح خود را با غذاهای سالمی که جایگزین این غذاها کرده اید شروع کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *