درباره مجله پزشکی سلام

مجله پزشکی سلام وابسته به گروه سلام از شهریور ماه سال ۱۳۹۵ با هدف ایجاد یک پایگاه اینترنتی جامع و به روز در زمینه اخبار، آموزش ها و مقالات سلامت ، پزشکی و سبک زندگی کار خود را آغاز کرد .

covermain درباره مجله پزشکی سلام
درباره مجله پزشکی سلام

هدف این مجله، جمع آوری اخبار روز دنیای سلامت چه خارجی و داخلی و همچنین ترجمه و تهیه مطالب کاملا اختصاصی از معتبر ترین منابع روز دنیای پزشکی، ژورنال های دانشگاهی و تحقیقاتی و وبسایت های پزشکی و سلامت ( مانند: WebMD، NIH، WHO، MNT، NDTV و … ) می باشد.

یکی دیگر از کار های برجسته و مهم مجله پزشکی سلام، جمع آوری و دسته بندی همایش ها و رویداد های پزشکی و سلامت داخلی و خارجی است.

بخش مراقبت از کلیه که یکی از کلیدی ترین عناصر مجله پزشکی سلام به شمار می رود، شامل مقالات تحلیلی گردآوری شده توسط متخصصان حوزه نفرولوژی، هشدار ها و پیشگیری از بیماری مزمن کلیوی، تغذیه و سبک زندگی بیماران دیالیزی و نیز مقالات فناوری و آموزش حرفه ای در زمینه کلیه و دیالیز می باشد. با توجه به اینکه گروه سلام اولین و تنها تولید کننده دستگاه همودیالیز در ایران می باشد، این مجله توجه ویژه ای به بخش مراقبت از کلیه و دیالیز خواهد داشت. نسخه دیجیتالی و چاپی ماهنامه دیالیز سلام نیز با تمرکز بر همین بخش انشالله در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.